Cristiano Ronaldo: Keskendun meeskonnaga karikate võitmisele

Portugali ja Juventuse ründaja Cristiano Ronaldo toonitas, et ta ei mõtle isiklikele tiitlitele, vaid keskendub pigem meeskonnaga karikate võitmisele

Cristiano Ronaldo: Keskendun meeskonnaga karikate võitmisele
Cristiano Ronaldo Juventus

Ronaldo lõi EM-valikmängul Leedu vastu neli väravat, mis kergitas taaskord küsimusi peagi üleantava Ballon d’Or-i vastu. Neli väravat tõstis ka Ronaldo läbi aegade suurimaks EM-valikmängude väravakütiks.

VIDEO: Ott Tänak ja Dani Sordo Võistlesid Käesurumises

Pärast mängu küsiti Ronaldo käest, kas tal on mõtetes ka teisipäeval üleantav Ballon d’Or, aga portugallane tunnistas, et tiitlile ta ei mõtle. “Ma olen alati õelnud, et ei mõtle isiklikele tiitlitele,” tõdes Ronaldo. “See on tagajärg meeskonnaga võidetud mängudele. Muidugi see on hea, ma ei hakka valetama. Aga oluline on meeskonda aidata.”

“Lõin värava Serbia vastu ja neli Leedu vastu ning olen väga õnnelik. Me peame siiski edasi vaatama ja ma tahan samamoodi jätkata,” lisas Ronaldo.

Portugal on EM-valiksarja B-alagrupis teisel kohal. Nelja vooruga on nad saanud kaheksa punkti, jäädes liidrikohal olevast Ukrainast viie punkti kaugusele ja edestades vihaseimat konkurenti Serbiat punktiga. Portugalil on võrreldes konkurentidega üks mäng vähem peetud, kuna juunis pidasid nad EM-valikmängude asemel UEFA Rahvuste liiga mänge, kus nad poolfinaalis olid üle Šveitsist ja finaalis tänu Goncalo Guedesi teise poolaja väravale Hollandist, võites esimest korda korraldatud UEFA Rahvuste liiga. Euroopa meistri võidu koefitsient järgmisel suvel uuesti peetaval EM-il on 17, maailmameister Prantsusmaa võidu koefitsient on 4.50 ja Inglismaal 5.50.

Jalgpalli uudised